חלון לעולמי

נעים להכיר!

אני יעל, חלילנית, מלחינה ומורה למוזיקה. יוצרת תוכן לילדים ("ילדוג'אז" "סוכריות קופצות" ועוד), מדריכה בהשתלמויות למורים ולגננות מטעם משרד החינוך ומטפלת מוסמכת בשיאצו. כיום גרה בקיבוץ מגידו, נשואה לבן, אמא לאור ועידן ונתינה של 4 חתולים… 

היכולת לגעת, באמצעות צלילים ומילים, בנפשם של בני אדם, גדולים וקטנים, היא זכות אדירה ומתנה עבורי.

בנוסף, כבת אדם רגישה, אני מוצאת את היצירה כאפיק ביטוי חיוני ומלא שמחה וריפוי. אני מאמינה שכאשר ילד (וגם מבוגר) יוצר או מביע את עצמו הוא מוצא ומביא מתוכו את קולו הייחודי והמובחן, זה שלעיתים אובד בעומס הרגשי ובהמולה האנושית הסובבת אותנו. היצירה מהווה סובלימציה לרגשות ולקשיי ויסות ומאפשרת לתקשורת אנושית להתקיים במרחב אותנטי ,בטוח ומעצים

מה מרגש אותי

חיבורים עם אנשים מהווים עבורי מקור לשמחה, התפתחות והפריה .
לפעמים אני כותבת מילים ואחר מלחין אותם – זו הרגשה מופלאה, כאילו מישהו הבין אותי באמת.
לפעמים אני פוגשת מילים שנוגעות בי ומלחינה אותם – זו הרגשה נהדרת, כאילו הבנתי מישהו באמת.

כבר בגיל צעיר גיליתי שסיפורים ומנגינות הם מתנות בעולם, אולי כי הם נותנים הרגשה שיש הגיון בדברים, שמשהו מחזיק, נותן בית ומערסל בתוכו דבר יקר ערך. חתולים הם גם מתנה, מגרגרת ונעימה במיוחד.

מה עוד? אני אוהבת לקרוא, לרקוד, לטייל. כותבת  מגיל 13, אם כי רוב הדברים שכתבתי גרים במגרה…

אה, ואני מאוד אוהבת ילדים,
הם מקרבים אותי אל עצמי, גורמים לי ליצור ויש לי זכות ענקית לגלות איתם מוזיקה –  זה כמו קסם, העיניים המתרחבות בפליאה כמו נחשפו לדבר קדוש, החקירה, הגילוי והשמחה כשהכל מתחבר- אושר גדול!

האיש האהוב שאיתי, בן ורד, הוא חלק כמעט בלתי נפרד מהמוזיקה שלי – מנגן, מעבד ומקליט ברגישות וכשרון ועוזר לי להגשים חלומות.

מוזמנים, להאזין, לקרוא ולהרשם לניוזלטר – יוצרות

להצטרפות לניוזלטר